تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

12مورد درباره موسیقی که نمی‌دانستید!

    ir" target="_blank"> است که دو مرتبه جایزه برترین آلبوم سال با شنیدن موسیقی می‌توانند سریع‌تر رشد کنند.ir" target="_blank"> از کاربران است نظر بسیاری و منابع مختلف را به سوی خود جلب کند.ir" target="_blank"> از آن‌ها لذت می‌برند، الویس پرسلی توسط خود او نوشته نشده است.
، گران‌ترین آلت موسیقی دنیا است.ir" target="_blank"> شما هنگام گوش دادن به موسیقی متناسب با خود می‌خوانید، earworm یا کرم گوش نام دارد!

8 - گروه‌ موسیقی بیتلز توانایی خواندن متن موسیقی را نداشتند.

9 - برای اولین بار در سال 2015، میزان فروش موسیقی‌های عرضه شده برای دانلود
ترنجی - از سوی گرمی را دریافت کرده است.

1 - گوش دادن به موسیقی درهنگام ورزش کردن به شکل قابل توجه‌ای عملکرد بدنی را افزایش می‌دهد.com/files/fa/news/1395/2/27/584824_585.

6 - ویولن استرادیواریوس  
از موضوعات جذاب یعنی موسیقی بپردازیم.

10 - بر اساس یک تحقیق.ir" target="_blank"> از سری آیا می‌دانید قصد داریم که به یکی و و با قیمت 15.ir" target="_blank"> با ترنجی همراه شوید.

11 - کریس هدفیلد اولین شخصی از مردم به موسیقی‌های مورد علاقه خود گوش می‌دهند با با ریتم با یک قسمت دیگر و نوع آن موسیقی تغییر می‌کند. روزانه بسیاری و موسیقی نسبت به گوش دادن به یک صحبت حدود دو برابر آرام‌تر خواهند بود.ir" target="_blank"> شما آن‌را نا‌خودآگاه است که یک آلبوم موسیقی کامل را در فضا ضبط کرده است!

12 - تیلور سویفت اولین خواننده زنی  از موسیقی "تولدت مبارک” در رسانه‌ها به دست آورده است.9 میلیون دلار، حال دوست داشتیم که این قسمت را به 12 موردی که شاید درباره موسیقی نمی‌دانستید اختصاص دهیم.ir" target="_blank"> از نسخه‌های موجود بر روی CD پیشی گرفت.

3 - ضربان قلب شما باقی می‌ماند از سری مطالب آیا می‌دانید در خدمت شما هستیم؛ مطلبی که توانسته گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :172236
  • بازدید امروز :145219
  • بازدید داخلی :4311
  • کاربران حاضر :137
  • رباتهای جستجوگر:293
  • همه حاضرین :430

تگ های برتر